17 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

AK Partili Boyraz Bülent Tezcan'a sert çıktı!

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Güçlü ve demokratik bir ülke için muhalefet en az iktidar kadar önem arz eder. Ama gelin görün ki ülkemiz uzun zamandır gerçek anlamda muhalefet görevini deruhte edecek kurumsal akıldan yoksun bir şekilde yoluna devam etmeye çalışıyor. Dünyanın nereye gittiğini anlayacak, geleceğe ait herhangi bir proje üreterek toplumun önüne koyacak muhalefet anlayışı, hepimizin ortak beklentisi olduğu gibi büyük devlet olma iddiasında olan ülkemizin de temel ihtiyacıdır.

Ancak bugün ana muhalefet görevini ifa eden parti sadece iktidarın gerçekleştirdiği hizmetlere veya ortaya koyduğu projelere karşı çıkarak bu görevini yapmaya çalışıyor. Sadece şikâyet etmekle kalmayıp Hint ineği gibi yürüyen hizmet kervanının önüne yatarak engellemeye çalışıyor. Milletimizden gelen “ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil ”çağrısına kulağını tıkıyor. Milletin bu çağrısına kulak verenlere, millete hizmet etmek aşkı ile gece gündüz çalışanlara karşı, çemkiriyor, höykürüyor, yolundan döndürmeye çalışıyor.

BU NE PİŞKİNLİK

​Dün yine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan tamda kendine ve geçmişlerine uygun bir dil ve üslupla halkın büyük teveccühüne mazhar olmuş ve seçilmiş Cumhurbaşkanımıza hadsizlik yapmış, ezikliğini, gürültü çıkararak kapatmaya çalışmış.Ama bu çırpınışlar, bu çemkirmeler, bu höykürmeler nafile. Şairin dediği gibi:

“ Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır
Gün batsa ne olur, geceyi onaran bir mimar vardır”

​Laf ebeliği ile bu milleti kandıracaklarını, belli bir istikamete sevk edeceklerini düşünenlerin, 16 yıldır girdikleri tüm seçimlerde milletten yedikleri şamarın izi daha yüzlerinde silinmemişken insanın bu ne pişkinlik diyesi geliyor.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü